کیسه کامپوزیت این نوع کیسه در حال حاضر از بهترین و کم هزینه ترین گزینه ها جهت بسته بندی محصولات صنایع غذایی و خوراک دام و طیور و مواد معدنی و سایر موارد مشابه می باشد

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

نقد و بررسی تخصصی کیسه کامپوزیت

کیسه کامپوزیت به علت کیفیت بالا و تنوع چاپ و نوع دوخت این نوع محصول را در مقایسه با سایر کیسه ها در موقعیت بهتری قرار می‌دهد کیسه کامپوزیت بدون محدودیت در سایز و تا هشت رنگ چاپ و با قابلیت دسته پانچ نسبت به نیاز مصرف کنندگان تولید می شود.

 دیگر قابلیت های کیسه کامپوزیت به صورت دهانه والف اشاره کرد این محصول جهت استفاده برای شرکتهایی که از دستگاه های پرکن استفاده می نمایند پیشنهاد می گردد که باعث سرعت عمل در مرحله پرکن می گردد سایز دهانه والف بسته به نظر مشتریان عزیز قابل تغییر میباشد.

کیسه کامپوزیت جهت بسته بندی : گرانول کنسانتره بذر و کویت صنایع غذایی(حبوبات، برنج، چای)  صنایع لبنی خوراک دام و طیور آبزیان مواد معدنی پودر های مکانیزه بنتونیت چسب کاشی مواد شیمیایی فسفاتها سولفات ها کربنات ها پیگمنت ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد

مقاومت کیسه کامپوزیت
کیسه کامپوزیت به دلیل چهار لایه بودن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر پرتاب، نور، رطوبت، باکتری ها و نفوذ قارچ بوده و در ضمن دارای بالاترین کیفیت چاپ بدون محدودیت در تغییر رنگ و تصویر می باشد.

نوع دوخت و بافت کیسه کامپوزیت
کیسه کامپوزیت به دو صورت دوخت نخی و ته پاکتی تولید می گردد و در ضمن اینکه برای تنوع در طراحی این قابلیت وجود دارد که بافت کیسه بصورت تیوپینگ در پشت کیسه و در کنج و همچنین در داخل گاست کیسه قرار بگیرد.

قیمت کیسه های کامپوزیت
کیسه کامپوزیت بسیار مقرون به صرفه بوده نسبت به سایر بسته بندی ها و همچنین در اکثر صنایع و شرکت هایی از قبیل کشاورزی، دام و طیور، غذایی، ساختمانی، پتروشیمی، رنگ و پلیمر، درب و پنجره، دارویی، بهداشتی، پزشکی، مخابراتی، بازرگانی، آتش نشانی و ضد حریق، لوازم خانگی، کاشی و سرامیک، محیط زیست، الکترونیک، ضایعات و .... قابل استفاده می باشد.

سایز کیسه  کامپوزیت
کیسه کامپوزیت از عرض 30 سانتیمتر (با 10 سانتیمتر گاست) الی 60 سانتیمتر (با 10 سانتیمتر گاست) و همچنین از ارتفاع 40 سانتیمتر الی 120 سانتیمتر تولید می گردد. با توجه به ابعاد کیسه و حجم ماده پر کننده این کیسه ها از سایز 5 کیلوگرمی تا 50 کیلوگرمی قابلیت تولید دارند.

چاپ کیسه کامپوزیت
کیسه کامپوزیت به دو صورت چاپ با کلیشه ژلاتینی و دستگاه فلگسو و همچنین با سیلندر حکاکی شده و دستگاه هلیو با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت قابلیت چاپ دارند. شایان ذکر است کیسه های کامپوزیت بدون چاپ و یا به صورت تک رنگ قابل تولید می باشد.