کیسه لمینت کیسه لمینت لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جامبو بگ و انواع گونی های لمینت دار داده می شود و به هنگام دوخت کیسه سطح لمینت شده در داخل کیسه قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

نقد و بررسی تخصصی کیسه لمینت

کیسه لمینت چیست؟

لمینت نوعی پلیمر (پلی اتیلن ) است که به صورت کوتینگ (مواد مذاب) روی سطح کیسه باضخامت 20 میکرون ریخته میشود . این لایه خاصیت ضد رطوبت دارد وبدلیل داشتن سطح صاف چاپ روی کیسه بهتر شده وچون ضخامت کیسه بالا میرود استحکام کیسه بیشتر ومقاوم تر میگردد.

توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن (نایلون) داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود .

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ،100% ضد آب نیستند.

شرکت سپاهان کیسه تولید کننده تخصصی انواع کیسه و گونی لمینت است و تاکنون به صنایع و تولید کنندگان مختلفی در سراسر کشور خدمت رسانی نموده است .

موارد کاربرد کیسه لمینت :

  • بسته بندی محصولات دامی و خوراکی (انواع محصولات مکمل غذایی و دارویی دام و طیور)
  • بسته بندی انواع خشکبار، حبوبات، بذرهای کشاورزی، ادویه جات و …
  • بسته بندی مواد پودری (انواع شیر خشک، پودر پنیر، آرد سوخاری و…)
  • بسته بندی مواد گرانولی (مستربچ و …)
  • بسته بندی انواع رنگهای پودری
  • بسته بندی انواع مواد معدنی

لمینت چیست؟

لمینت (کیسه لمینت) لایه محافظ پوششی می باشد که بر روی پارچه مورد استفاده جهت تولید جمبوبگ  و انوع گونی ها (کیسه لمینت) داده می شود و به هنگام دوخت کیسه ، سطح لمینت شده در داخل کیسه  قرار گرفته و مانع نفوذ رطوبت داخل کیسه گونی می گردد.

 

توجه داشته باشید که لمینت (کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می شود و به هیچ عنوان گونی (کیسه لمینیت) را ضد آب نمی سازد. در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مد نظر باشد معمولا استفاده از لایه پلی اتیلن ( نایلون )داخلی گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود ، هرچند که این لایه پلی اتیلن (کیسه لمینت) محافظ نیز، کیسه و محتویات را ۱۰۰% در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن ( نایلون ) در این است که تا چه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد. در هر حال بایستی توجه نمایید که گونی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ، ضد آب نیستند.

توجه داشته باشید که لمینت(کیسه لمینت) موجب ممانعت نسبی از نفوذ رطوبت می‌شود و به هیچ عنوان گونی لمینت را ضد آب نمی سازد ضد آب نمی سازد در صورتی که ممانعت از رطوبت بیشتر مدنظر باشد معمولاً استفاده از لایه پلی اتیلن (نایلون) داخل گونی (کیسه لمینت) توصیه می شود هرچند که این لایه پلی اتیلن (کیسه لمینت) محافظ نیز کیسه و محتویات را ۱۰۰ درصد در برابر رطوبت محافظت نمی نماید.

تفاوت بین استفاده از لمینت (کیسه لمینت) و لایه پلی اتیلن(نایلون)  در این است که تاچه حدی عدم نفوذ رطوبت اهمیت دارد در هر حال بایستی توجه نمایید چگونگی ها (کیسه لمینت) در حالت استاندارد ضد آب نیستند.